HOME FIRMA USŁUGI PRODUKTY RODO KONTAKT
rozwiń menu

Blog

Cover Image

Ile pali wózek widłowy?

Wózek widłowy, popularny widlak, należy do maszyn, które znacząco usprawniły i ułatwiły pracę na magazynie. Gabaryty pojazdu, wraz z jego możliwościami stanowią o jego wartości przy obsłudze ładunków, szybko, łatwo i ekonomicznie. Nabywcy wózków widłowych, poprzez firmę Widpol, koncentrują się przede wszystkim na jego możliwościach i cechach zewnętrznych.

Więcej

Cover Image

Jak olej wybrać do wózka widłowego?

Prawidłowa konserwacja urządzeń transportu wewnętrznego m.in. wózków widłowych jest jednym z podstawowych czynników, które pomagają uniknąć kosztownych awarii. Wybór oleju do wózka widłowego jest szczególnie ważny, ponieważ awaria układu hydraulicznego lub silnika wiąże się z wysokim kosztem naprawy. Podpowiadamy, co warto wziąć pod uwagę, kupując olej hydrauliczny, silnikowy do wózka widłowego i jakich, częstych błędów unikać.

Więcej

Cover Image

Wózek widłowy - nowy czy używany?

Urządzenia transportu wewnętrznego m.in. wózki widłowe znajdują szerokie zastosowanie. Coraz więcej przedsiębiorców zastanawia się nad zakupem używanych wózków widłowych, których cena jest nawet kilkukrotnie niższa, co postrzegane jest jako skuteczny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Wyjaśniamy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu wózka widłowego i jak uniknąć częstych problemów, które wiążą się z zakupem używanych urządzeń.

Więcej

Cover Image

Witamy na blogu!

Został on stworzony żeby przybliżyć Państwu naszą działalność.

Więcej