Skip to main content

NAPRAWA I KONSERWACJA WIND SAMOCHODOWYCH

Przeprowadzamy kompleksowe konserwacje wind samochodowych. Regularny przegląd i naprawy bieżące pozwalają uniknąć niespodziewanych usterek i kosztownych awarii. Nasza firma wykonuje cykliczne czynności serwisowe związane z eksploatacją tych maszyn, zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego. Doświadczenie naszych pracowników pozwala na przeprowadzenie wszelkich prac szybko i sprawnie.

Szczegółowa oferta prac konserwacyjnych:

  • naprawy bieżące,
  • przeglądy okresowe,
  • rejestracja UDT,
  • przeglądy konserwacyjne UDT,
  • regeneracja siłowników,
  • naprawa przewodów hydraulicznych,
  • szybki dostęp do wszystkich części zamiennych.

Powierzając nam opiekę nad specjalistycznymi urządzeniami Twojej firmy, zyskujesz czas i pieniądze. Regularna konserwacja pozwoli wyeliminować kosztowne przestoje windy. W razie wystąpienia awarii oferujemy szybki dostęp do części zamiennych, co wpłynie na skrócenie czasu naprawy.

Zobacz również: wynajem platform nożycowych

Windy samochodowe

Windy samochodowe to obecnie jedna z najpopularniejszych maszyn do transportu dużych ładunków. Montowane są najczęściej na samochodach dostawczych, tirach i samochodach ciężarowych. Poruszająca się, metalowa platforma ułatwia rozładowanie ciężkich palet i pakunków. Winda wykonana jest ze stopu metalu lub aluminium, co uodparnia ją na uszkodzenia mechaniczne. Coraz nowsze rozwiązania technologiczne wpłynęły na zwiększenie udźwigu wind oraz zmniejszenie ich masy. Wyposażone w systemy bezpieczeństwa zapewniają komfort pracy. W celu zachowania jak najlepszej wydajności windy samochodowej należy regularnie dbać o jej konserwację.

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc podczas rejestracji wind samochodowych w UDT, wypełniania i kompletowania dokumentacji. Zajmiemy się przeglądem oraz naprawą istniejących usterek tak, aby badanie techniczne inspektora UDT przebiegło bezproblemowo. Pozytywny wynik inspekcji upoważnia do wpisu oraz otrzymania książki rewizyjnej.