Skip to main content

WYNAJEM I NAPRAWA PODESTÓW NOŻYCOWYCH

W Widpol od lat oferujemy profesjonalne usługi z zakresu hydrauliki siłowej oraz zajmujemy się wynajmem podestów nożycowych i ich naprawą. Remontujemy m.in. podnośniki wielonożycowe, jednonożycowe oraz niskoprofilowe. Znajdziesz u nas sprawdzone podesty najlepszych producentów, spełniające wszelkie wymagania techniczne oraz BHP. Z naszych usług korzystają największe firmy przemysłowe i budowlane. Gwarantujemy kompleksową obsługę i niezawodność.

Nasze podesty posłużyć mogą do:

  • prac remontowych,
  • prac inwentaryzacyjnych lub porządkowych w magazynach wysokiego składowania,
  • prac budowlanych na poziomie sufitu i wyżej,
  • naprawy samochodów,
  • zmiany plakatów na bilbordach,
  • czyszczenia i konserwacji dachów,
  • wszelkiego rodzaju montażu wysokościowego.

Korzystna oferta wynajmu platform nożycowych

Oferujemy państwu długoterminową oraz krótkoterminową możliwość dzierżawienia sprzętu. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego podesty dostarczamy osobiście we wskazane wcześniej miejsce. Nasz sprzęt jest bezpieczny i certyfikowany. Stale dbamy o jego funkcjonalność poprzez poddawanie podestów regularnym serwisom.

Cena wynajmu tego typu podnośnika zależy od wielu czynników. Ważną rolę odgrywa okres najmu, odległość adresu, pod który ma zostać dostarczony sprzęt, a także rodzaj podestu. Cenę dostosowujemy indywidualnie dla każdego klienta.

Profesjonalne i szybkie naprawy podnośników nożycowych

Nasi pracownicy, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, potrafią szybko i skutecznie zająć się naprawą podnośników nożycowych. Podczas reperowania takiego sprzętu stawiamy na dokładność, dlatego zawsze informujemy o tym, ile czasu orientacyjnie potrwa nasza praca. Przeprowadzamy szczegółowe przeglądy okresowe oraz wykonujemy bieżące prace naprawcze wszystkich elementów konstrukcji.

Zobacz również: naprawa HDS

Dlaczego warto wynająć podnośnik nożycowy?

Podnośniki nożycowe to sprzęt niezwykle różnorodny, o wielu potencjalnych zastosowaniach. Z ich możliwości korzysta się np. w przemyśle budowlanym, oraz na halach produkcyjnych. Platformy nożycowe należą do kategorii podestów ruchomych i są stosowane do transportu bliskiego. To wolnobieżne urządzenia, których główną funkcją jest podnoszenie. Swoją nazwę zawdzięczają konstrukcji nożycowej, która ma za zadanie wynieść platformę na wymaganą wysokość.

Podnośniki, za sprawą krzyżujących się ze sobą nożyc, mogą unieść się nawet na wysokość kilku metrów. Dzięki temu mogą być używane jako alternatywa dla wind. Wielką zaletą podnośników jest zdalne sterowanie, które umożliwia przeprowadzanie prac z bezpiecznego dystansu.